מטפל בעיסוי טנטרה

טנטריק הוא מונח שמקורו במילה העתיקה בסנסקריט שמשמעותה "לטוות". טנטרה היא פילוסופיה הודית. תחושת האריגה הזו משמשת לייצג את פעולת האיחוד המיני שבו משולבות אנרגיות שונות כדי לייצר חוויה משופרת לשני בני הזוג. המקום שבו אדם הופך למודע יותר מבחינה רוחנית ומואר באופן סימבולי.

התרגום המילולי של עיסוי תרפיה ביפנית פירושו, "המניפולציות" או לתמרן על ידי לחץ, חיכוך, משיכה ודחיפה; להשתמש בעקרונות עיסוי על מנת להקל על הכאב ולשפר את הביצועים הכלליים. באופן דומה, סינית מתייחסת אליו כטיפול במניפולציה בגוף או שאן ג'ינג שו הידוע בכינויו שיאצו שפירושו המילולי 'ידע באצבעות'. מקורו בהודו לפני 2500 שנה (לפני הספירה) והיה בשימוש בפירמידות המצריות כחלק מפעילות משטר הבריאות.

אחד המקצועות שהכי פחות אהובים, ובכל זאת יש לו את ההשקפה הגבוהה ביותר להיות מוחלף על ידי מקצוענים וכלי AI הוא מעסה.

מטפלים בעיסוי נחשבים לאסור על החברה. ניתן לייחס זאת לסטיגמה הנדבקת למקצוע שלהם (בעיקר מטפלים גברים), כלומר עבודתם דורשת הרבה יותר עבודה רגשית מאשר רבים אחרים.

לאחר הפופולריות המוגברת של עיסוי טנטרי, הרבה אנשים רוצים ללמוד או לברר עליו יותר. כדי לספק לקוראים קצת מידע וליצור תוכן איכותי, מאמר זה דן ביתרונות של עיסוי טנטרה ומסביר כיצד לזהות מטפל איכותי.

—–

1. מהו עיסוי טנטרה?

2. היתרונות של קבלת עיסוי טנטרי:

-עלייה בתחושת השלווה הפנימית וירידה ברמות הלחץ

-הפחתת תחושות עייפות ועלייה בתחושות המשיכה המינית

-הערכה עצמית מוגברת עקב ידע והבנה מוגברת של עצמך וגם של בן הזוג שלך 3. איתור המטפל הנכון:

-חפשו מטפלים המשתמשים בשמנים אורגניים או טבעיים; כימיקלים כגון מלחי ים המלח אינם טובים לעור שלך, אז היזהר אם הם משתמשים בהם עליך – בדוק אם המקום בו אתה מזמין תור קרוב אליך על ידי חיפוש אחר מטפלים בשכונה שלך או כאלה שיש להם מקומות בקרבת מקום – כמה https://meetrebeccaneal.com/blog/blogilbloomsu1982.php

Shopping Cart
Scroll to Top